###
Praha a okolí

Otevření trezoru

Může se stát, že máte vaše cennosti, peníze, doklady, šperky nebo i zbraně zamčené bezpečně v trezoru, do kterého jste si je sami uložili. Na tom není nic špatného, právě naopak.

Může se ale také pak stát, že se nemůžete ke svému majetku dostat, a to z nejrůznějších důvodů – porucha zamykání trezoru, zapomenuté heslo, vybitá baterie elektronického ovládání zamykacího mechanizmu, který se musí vyměnit zevnitř trezoru, ztráta klíče, ulomení nebo zaseknutí klíče v zámku… Nepokoušejte se otevřít trezor svépomocí, ať nedojde ke zničení trezoru i všeho, co je uvnitř.

Zavolejte na náš dispečink a my vám pošleme zkušeného zámkaře-trezoráře, který vám otevře trezor bez poškození a s nejmenší možnou újmou.

Otevření dveří
Otevření aut
Montáž a výměna zámků a kování
Jaký je postup?
#

Zavoláte našemu dispečerovi, popíšete vaši situaci, nahlásíte adresu.

#

Připravíte potřebné doklady (občanský průkaz, kartu trvalého pobytu, nájemní smlouvu, svědectví sousedů - bez předložení dokladu dveře otvíráme pouze za asistence policie).

#

Příjezd technika do cca 15-30 min. (dle vytíženosti techniků a dle dopravní situace).

#

Technik vám na místě sdělí postup otevírání a cenu.

#

Po ukončení práce sepíšeme fakturu a následuje platba v hotovosti a nebo kartou.

Recenze
Nikdo nemame zamecniky radi, protoze je volame, kdyz se nam to nejmene hodi, bere to cas a penize .....! ale kdyz se vam zabouchnou dvere na zacatku prazdnin, kdy v praze neni “ani noha” a vy stojite na ulici ne uplne vhodnem oblecku a jedine co muzete udelat, jit do nejblizsi hospody poprosit o cislo na zamecnika a do pul hodky prijede sympatak, ktery z cely neprijemny situace udela vtipnou scenku, kterou vsude s usmevem vypravite! takze jeste jednou diky a klidne si zabouchnu znova.
Anna Novaková
Faq
Jak objednat vaše služby?
Zavoláte našemu dispečerovi na tel čislo 776 422 227, popíšete vaši situaci, nahlásíte adresu
Jake doklady musim mít?
občanský průkaz, kartu trvalého pobytu, nájemní smlouvu, svědectví sousedů - bez předložení dokladu dveře otvíráme pouze za asistence policie
Jak dlouho čekat na technika?
Příjezd technika do cca 15-30 min. (dle vytíženosti techniků a dle dopravní situace)
Jak probiha platba?
Po ukončení práce sepíšeme fakturu a následuje platba v hotovosti a nebo kartou.