###
Praha a okolí

Otevření trezorů

V dnešní době mít doma trezor je už běžná věc. Všichni potřebujeme někde skladovat šperky, hotovost, doklady. Někdo má zbraně, a potřebuje to mít zamčené.

A je to celkem rozumná věc. Ale i když na tom není nic špatného, stejně můžeme kvůli tomu trezoru mít problémy. Na příklad, když ztratíme klíč nebo zapomeneme heslo anebo když se zablokuje elektronický zámek kvůli výpadku elektřiny atd. A v tomto případě musíme se dostat do trezoru bez klíče. Ale i když to zní komplikovaně, zámečník, který je specialistou na trezory vždycky najde správný způsob, jak otevřít Váš trezor bez klíče.

Otevření trezoru je vždy práce pro odborníky. Když chcete to zkusit samostatně, pamatujte, že během pokusu můžete zničit i trezor i tom co máte uvnitř. Zavolejte nám, a náš technik Vám v každém případě pomůže.

Jaký je postup?
Postup objednaní

Zavoláte našemu dispečerovi, popíšete vaši situaci, nahlásíte adresu.

Postup objednaní

Připravíte potřebné doklady (občanský průkaz, kartu trvalého pobytu, nájemní smlouvu, svědectví sousedů - bez předložení dokladu dveře otvíráme pouze za asistence policie).

Postup objednaní

Příjezd technika do cca 15-30 min. (dle vytíženosti techniků a dle dopravní situace).

Postup objednaní

Technik vám na místě sdělí postup otevírání a cenu.

Postup objednaní

Po ukončení práce sepíšeme fakturu a následuje platba v hotovosti a nebo kartou.

Recenze
Nikdo nemame zamecniky radi, protoze je volame, kdyz se nam to nejmene hodi, bere to cas a penize .....! ale kdyz se vam zabouchnou dvere na zacatku prazdnin, kdy v praze neni “ani noha” a vy stojite na ulici ne uplne vhodnem oblecku a jedine co muzete udelat, jit do nejblizsi hospody poprosit o cislo na zamecnika a do pul hodky prijede sympatak, ktery z cely neprijemny situace udela vtipnou scenku, kterou vsude s usmevem vypravite! takze jeste jednou diky a klidne si zabouchnu znova.
Anna Novaková
Faq
Jak objednat vaše služby?
Zavoláte našemu dispečerovi na tel čislo 603 579 015, popíšete vaši situaci, nahlásíte adresu
Jake doklady musim mít?
občanský průkaz, kartu trvalého pobytu, nájemní smlouvu, svědectví sousedů - bez předložení dokladu dveře otvíráme pouze za asistence policie
Jak dlouho čekat na technika?
Příjezd technika do cca 15-30 min. (dle vytíženosti techniků a dle dopravní situace)
Jak probiha platba?
Po ukončení práce sepíšeme fakturu a následuje platba v hotovosti a nebo kartou.