###
Praha a okolí

Otevření aut

Vystoupili jste ze svého auta a nechali klíčky uvnitř? A teď nevíte, jak otevřít svou Fabku bez klíče? Nebo zapomněli jste zhasnout světla a vybila se Vám baterie? Může se nastat situace v životě, když budete řešit otevření zamčeného auta bez klíče.

Může být kvůli čemukoliv: samozamykání všech zámků v autě, špatná elektronika nebo ještě něco, ale stejně nebudete moci se dostat do svého auta. Takže jak otevřít zabouchnuté dveře u auta?

V případě zabouchnutých dveří auta nedoporučujeme se snažit dostat se do auta samostatně. Jinak budete muset řešit rozbité nebo prasklé sklo, termín jeho výměny (servisy nikdy nemají termín hned), pojištění atd. Ztratíte spoustu času, nervů a peněz. Ale vždy máte možnost zavolat odborníka! Nouzové otevření auta je pro naše techniky běžná věc. A to bez poškození a co nejrychleji a nejlevněji. Takže jak na zabouchnuté dveře od auta?

Některá auta mají mechanické zámky, které se otevírají docela snadno a bez problémů. V jiných případech technik potřebuje speciální nářadí (například, když je zámek auta zaslepen a technik potřebuje otevřít ho přes vnitřní prostor vozidla). Otevřít zabouchnuté dveře u auta je mnohem složitější než otevřít dveře bytu. Moderní auta mají citlivou zabezpečovací elektroniku, na kterou má technik dávat pozor. A proto otevření zamčeného auta raději nechte odborníkovi, jinak nejspíš budete řešit poškození zámku neboli auta celkem.

Jaký je postup?
Postup objednaní

Zavoláte našemu dispečerovi, popíšete vaši situaci, nahlásíte adresu.

Postup objednaní

Připravíte potřebné doklady (občanský průkaz, kartu trvalého pobytu, nájemní smlouvu, svědectví sousedů - bez předložení dokladu dveře otvíráme pouze za asistence policie).

Postup objednaní

Příjezd technika do cca 15-30 min. (dle vytíženosti techniků a dle dopravní situace).

Postup objednaní

Technik vám na místě sdělí postup otevírání a cenu.

Postup objednaní

Po ukončení práce sepíšeme fakturu a následuje platba v hotovosti a nebo kartou.

Recenze
Nikdo nemame zamecniky radi, protoze je volame, kdyz se nam to nejmene hodi, bere to cas a penize .....! ale kdyz se vam zabouchnou dvere na zacatku prazdnin, kdy v praze neni “ani noha” a vy stojite na ulici ne uplne vhodnem oblecku a jedine co muzete udelat, jit do nejblizsi hospody poprosit o cislo na zamecnika a do pul hodky prijede sympatak, ktery z cely neprijemny situace udela vtipnou scenku, kterou vsude s usmevem vypravite! takze jeste jednou diky a klidne si zabouchnu znova.
Anna Novaková
Faq
Jak objednat vaše služby?
Zavoláte našemu dispečerovi na tel čislo 603 579 015, popíšete vaši situaci, nahlásíte adresu
Jake doklady musim mít?
občanský průkaz, kartu trvalého pobytu, nájemní smlouvu, svědectví sousedů - bez předložení dokladu dveře otvíráme pouze za asistence policie
Jak dlouho čekat na technika?
Příjezd technika do cca 15-30 min. (dle vytíženosti techniků a dle dopravní situace)
Jak probiha platba?
Po ukončení práce sepíšeme fakturu a následuje platba v hotovosti a nebo kartou.