###
Praha a okolí

Otevření aut

V životě se může stát cokoliv… Vystoupili jste z auta a klíče zůstaly uvnitř, auto se zamklo a máte vybité baterie u dálkového ovladače nebo jste si nechali svítit světla přes noc a máte vybitou aku baterii… Náš technik poradí s každým vaším problémem. Častým problémem u nových aut je samozamykání auta s blokací veškerých zámků, jindy se něco porouchá v elektronice, auto neposlouchá svého majitele a vy se nemůžete dostat do auta. Jaké máte možností?

Pokud nechcete rozbít okno cihlou nebo kladivem a riskovat spoustu střepů uvnitř auta, výměnu skla, které jen tak nikdo nevymění na počkaní, ztrátu vašeho času, nervů a také nemalé finanční částky, kterou neuhradí pojišťovna, zavolejte našeho technika. Ten vám otevře dveře vašeho automobilu bez poškození, a to v nejkratší možné době za přijatelnou cenu. A jaký je postup otevřeni auta? U většiny aut jsou mechanické zámky, které naši technici bez problémů překonají. U některých aut jsou zámky zaslepené a v tomto případě technik otevírá dveře speciálními nástroji přes vnitřní prostor vozu bez poškození karoserie auta.

Otevření auta je mnohem náročnější než otevření dveří bytu. Dnešní auta jsou zabezpečena citlivou automatikou, která reaguje na sebemenší pokusy o otevření dveří násilím. Proto je otvírání dveří u aut práce pro odborníky a nikdy se nepokoušejte otevřít dveře sami, ať nedojde k poškození zamykacího systému.

Otevření dveří
Otevření trezoru
Montáž a výměna zámků a kování
Jaký je postup?
#

Zavoláte našemu dispečerovi, popíšete vaši situaci, nahlásíte adresu.

#

Připravíte potřebné doklady (občanský průkaz, kartu trvalého pobytu, nájemní smlouvu, svědectví sousedů - bez předložení dokladu dveře otvíráme pouze za asistence policie).

#

Příjezd technika do cca 15-30 min. (dle vytíženosti techniků a dle dopravní situace).

#

Technik vám na místě sdělí postup otevírání a cenu.

#

Po ukončení práce sepíšeme fakturu a následuje platba v hotovosti a nebo kartou.

Recenze
Nikdo nemame zamecniky radi, protoze je volame, kdyz se nam to nejmene hodi, bere to cas a penize .....! ale kdyz se vam zabouchnou dvere na zacatku prazdnin, kdy v praze neni “ani noha” a vy stojite na ulici ne uplne vhodnem oblecku a jedine co muzete udelat, jit do nejblizsi hospody poprosit o cislo na zamecnika a do pul hodky prijede sympatak, ktery z cely neprijemny situace udela vtipnou scenku, kterou vsude s usmevem vypravite! takze jeste jednou diky a klidne si zabouchnu znova.
Anna Novaková
Faq
Jak objednat vaše služby?
Zavoláte našemu dispečerovi na tel čislo 776 422 227, popíšete vaši situaci, nahlásíte adresu
Jake doklady musim mít?
občanský průkaz, kartu trvalého pobytu, nájemní smlouvu, svědectví sousedů - bez předložení dokladu dveře otvíráme pouze za asistence policie
Jak dlouho čekat na technika?
Příjezd technika do cca 15-30 min. (dle vytíženosti techniků a dle dopravní situace)
Jak probiha platba?
Po ukončení práce sepíšeme fakturu a následuje platba v hotovosti a nebo kartou.