###
Praha a okolí

Blog

 

Proč objednat zamečnika, když si zlomil klič v zámku?

Zlomená klíč v zámku může být velmi frustrující problém, a pokud nevíte, jak ho spravit, může se stát i velkým bezpečnostním rizikem. Zde je několik důvodů, proč byste měli zvážit objednání zámečníka, když se vám stane podobná nehoda.

Celý článek.

 

Otevřít zabouchnuté dveře? Jak na to?

Občas se stává situace, když odcházíte z bytu, zapomínáte na klíče a maté zabouchnuté dveře. Co znamená, že Váš byt je zablokován. Ale tuto nepříjemnou situaci jde vyřešit. Hlavní věc – je dodržování následujících doporučení a pokynů. Pomohou Vám vyřešit tento problém bez potíží a dostat se zpátky do bytu. A také odemknout interiérové dveře, které oddělují jednotlivé místnosti.

Celý článek.

 

Jak vybrat správný zámek? Přehled parametrů, na které musíte dávat pozor.

Probereme zámky z hlediska způsobu instalace, typu uzavíracího mechanismu, bezpečnostní třídy a doporučíme, jak vybrat optimální zámek. Můj dům – můj hrad. Aby to zůstalo tak, instalují se odolné a bezpečné zámky. Seznámíme se s druhy zámků a kritérii výběru.

Celý článek.

Jaký je postup?
#

Zavoláte našemu dispečerovi, popíšete vaši situaci, nahlásíte adresu.

#

Připravíte potřebné doklady (občanský průkaz, kartu trvalého pobytu, nájemní smlouvu, svědectví sousedů - bez předložení dokladu dveře otvíráme pouze za asistence policie).

#

Příjezd technika do cca 15-30 min. (dle vytíženosti techniků a dle dopravní situace).

#

Technik vám na místě sdělí postup otevírání a cenu.

#

Po ukončení práce sepíšeme fakturu a následuje platba v hotovosti a nebo kartou.

Recenze
Nikdo nemame zamecniky radi, protoze je volame, kdyz se nam to nejmene hodi, bere to cas a penize .....! ale kdyz se vam zabouchnou dvere na zacatku prazdnin, kdy v praze neni “ani noha” a vy stojite na ulici ne uplne vhodnem oblecku a jedine co muzete udelat, jit do nejblizsi hospody poprosit o cislo na zamecnika a do pul hodky prijede sympatak, ktery z cely neprijemny situace udela vtipnou scenku, kterou vsude s usmevem vypravite! takze jeste jednou diky a klidne si zabouchnu znova.
Anna Novaková
Faq
Jak objednat vaše služby?
Zavoláte našemu dispečerovi na tel čislo 603 579 015, popíšete vaši situaci, nahlásíte adresu
Jake doklady musim mít?
občanský průkaz, kartu trvalého pobytu, nájemní smlouvu, svědectví sousedů - bez předložení dokladu dveře otvíráme pouze za asistence policie
Jak dlouho čekat na technika?
Příjezd technika do cca 15-30 min. (dle vytíženosti techniků a dle dopravní situace)
Jak probiha platba?
Po ukončení práce sepíšeme fakturu a následuje platba v hotovosti a nebo kartou.