###
Praha a okolí

Otevření dveří

Ztratili jste nebo zapomněli klíče, šli jste ven vysypat koš nebo vyvenčit mazlíčka a zabouchli jste si dveře? Nevadí, naši zkušení zámečníci vám během několika minut otevřou bez poškození zabouchnuté dveře. Naše služba funguje NON-STOP, můžete se na nás obrátit kdykoliv, dojezd technika trvá v průměru cca 20-40 min., záleží vždy na vytíženosti technika a také na dopravní situaci v Praze a okolí. Náš dispečink přijímá objednávky nepřetržitě 24 hodin denně. V případě nutnosti můžete také objednat opravy, výměny zámků, výměny vložek či bezpečnostního kování.

Už nemusíte jezdit do prodejny shánět nový zámek nebo vložku! Naši technici vozí sebou většinu zámků, vložek a také bezpečnostních kování. Fab, EVVA, Mul-t-lock, Guard, ABUS, Tokoz, Hobes, Roto, KFV,WINKHAUS, ROSTEX, HOPPE, KABA, GEGE jsou značky nejvice používane na našem trhu.

Otevíráme zamčené dveře bez poškození dveří a rámů. Pokud si budete chtít otevřít dveře vlastními silami, zvažte veškerá rizika, která z toho plynou - nákup nových dveří a demontáž starých stojí několikrát více než zavolání našeho technika a otevření dveří odborným způsobem.

Naše zámečnictví funguje na trhu několik let a za tu dobu jsme si vybudovali rozsáhlou klientelu, která nám důvěřuje. Ve svém oboru se stále zdokonalujeme a využíváme nejmodernější techniku. Zavolejte nám a naši zámečníci vám poradí i s nejsložitějšími případy, i když už se zdá, že to nejde. Naši technici vyřeší váš problém s nejmenší újmou na vašem majetku a s nejmenší zátěží vaší peněženky.

Otevření aut
Otevření trezoru
Montáž a výměna zámků a kování
Jaký je postup?
#

Zavoláte našemu dispečerovi, popíšete vaši situaci, nahlásíte adresu.

#

Připravíte potřebné doklady (občanský průkaz, kartu trvalého pobytu, nájemní smlouvu, svědectví sousedů - bez předložení dokladu dveře otvíráme pouze za asistence policie).

#

Příjezd technika do cca 15-30 min. (dle vytíženosti techniků a dle dopravní situace).

#

Technik vám na místě sdělí postup otevírání a cenu.

#

Po ukončení práce sepíšeme fakturu a následuje platba v hotovosti a nebo kartou.

Recenze
Nikdo nemame zamecniky radi, protoze je volame, kdyz se nam to nejmene hodi, bere to cas a penize .....! ale kdyz se vam zabouchnou dvere na zacatku prazdnin, kdy v praze neni “ani noha” a vy stojite na ulici ne uplne vhodnem oblecku a jedine co muzete udelat, jit do nejblizsi hospody poprosit o cislo na zamecnika a do pul hodky prijede sympatak, ktery z cely neprijemny situace udela vtipnou scenku, kterou vsude s usmevem vypravite! takze jeste jednou diky a klidne si zabouchnu znova.
Anna Novaková
Faq
Jak objednat vaše služby?
Zavoláte našemu dispečerovi na tel čislo 776 422 227, popíšete vaši situaci, nahlásíte adresu
Jake doklady musim mít?
občanský průkaz, kartu trvalého pobytu, nájemní smlouvu, svědectví sousedů - bez předložení dokladu dveře otvíráme pouze za asistence policie
Jak dlouho čekat na technika?
Příjezd technika do cca 15-30 min. (dle vytíženosti techniků a dle dopravní situace)
Jak probiha platba?
Po ukončení práce sepíšeme fakturu a následuje platba v hotovosti a nebo kartou.