###
Praha a okolí

Otevření dveří

"Zabouchl jsem si dveře a mám doma miminko, jak můžu je odemknout?“ Určitě jsme všichni alespoň jednou v životě měli doma zabouchnuté dveře. A teď díky odborníkům už to není problém! Zámečník potřebuje jen několik vteřin na otevření zamčených dveří i když máte složitější situaci, na příklad máte klíče v zámku. Zavolat zámečníka můžete kdykoliv po dobu 24/h denně 7 dní v týdnu. Za běžné dopravní situace příjezd technika počkáte kolem 15-30 min. Volat nám můžete nepřetržitě. Když budete potřebovat výměnu zámku, vložky nebo nějakou opravu, tyto služby nabízíme také.

Když pochybujete, jestli máte běžet do nejbližší prodejny a koupit nový zámek místo toho, co zámečník odemkne, nebojte se! Naše zámečníky mají vždycky několik zámku na výběr, a budou to zámky známých výrobců jako FAB, Tokoz, KFV a další co nejvíc v Čechách používané.

Když si myslíte, že můžete odemknout zabouchnuté dveře samostatně, tak zvažte, jestli Vám nebudou vadit poškozené dveře a rámy. Podaří se Vám to udělat nebo ne určitě záleží na typu zámku a ještě mnoha věcech, ale představte se, že když se Vám to nepodaří a stejně budete volat zámečníka a k tomu ještě budete muset kupovat nové dveře – to bude stát mnohem víc, než zavolat odborníka hned. Všichni naše zámečníky jsou ty nejlepší odbornici, kteří vyřeší jakýkoliv Váš problém s tou děsivou situaci „Jak otevřít zabouchnuté dveře?“. Udělají to rychle, kvalitně a co nejvíc šetrně. Používáme nejmodernější nářadí v tomto oboru, pořad se učíme nové věci, a snažíme se nabídnout co nejlepší řešení v každém případě.

Jaký je postup?
Postup objednaní

Zavoláte našemu dispečerovi, popíšete vaši situaci, nahlásíte adresu.

Postup objednaní

Připravíte potřebné doklady (občanský průkaz, kartu trvalého pobytu, nájemní smlouvu, svědectví sousedů - bez předložení dokladu dveře otvíráme pouze za asistence policie).

Postup objednaní

Příjezd technika do cca 15-30 min. (dle vytíženosti techniků a dle dopravní situace).

Postup objednaní

Technik vám na místě sdělí postup otevírání a cenu.

Postup objednaní

Po ukončení práce sepíšeme fakturu a následuje platba v hotovosti a nebo kartou.

Recenze
Nikdo nemame zamecniky radi, protoze je volame, kdyz se nam to nejmene hodi, bere to cas a penize .....! ale kdyz se vam zabouchnou dvere na zacatku prazdnin, kdy v praze neni “ani noha” a vy stojite na ulici ne uplne vhodnem oblecku a jedine co muzete udelat, jit do nejblizsi hospody poprosit o cislo na zamecnika a do pul hodky prijede sympatak, ktery z cely neprijemny situace udela vtipnou scenku, kterou vsude s usmevem vypravite! takze jeste jednou diky a klidne si zabouchnu znova.
Anna Novaková
Faq
Jak objednat vaše služby?
Zavoláte našemu dispečerovi na tel čislo 603 579 015, popíšete vaši situaci, nahlásíte adresu
Jake doklady musim mít?
občanský průkaz, kartu trvalého pobytu, nájemní smlouvu, svědectví sousedů - bez předložení dokladu dveře otvíráme pouze za asistence policie
Jak dlouho čekat na technika?
Příjezd technika do cca 15-30 min. (dle vytíženosti techniků a dle dopravní situace)
Jak probiha platba?
Po ukončení práce sepíšeme fakturu a následuje platba v hotovosti a nebo kartou.